background agro full agriculture
background agro full agriculture

TARIM

Michelin, toprağınızın korunmasında mobilite ortağınız

Doğru tarım makinesi lastiğini bulun

Saha bölgelerinden birini seçmelisiniz
Geçersiz arama parametresi, lütfen tekrar deneyin

MICHELIN - Testimonial - Story from the field : passion as a legacy (EN)

Çiftçiler deneyimlerini paylaşıyor

Sahadaki uzmanlara kulak verelim.

İki Hollandalı, baba ve oğulun deneyimiyle; randımanını artırmak ve verimliliği optimize etmek için Michelin'in çiftçilerin uzmanlık ve çalışmalarına nasıl katıldığını keşfedin.

tyre-pressure

Doğru basıncı hesaplayın

Her zaman doğru basınçla kullanarak tarımsal verimliliğinizi ve lastiklerinizin ömrünü en üst düzeye çıkarın

contact-us-white

Bir uzmana başvur

Bir sorunuz mu var? Bir yorumunuz mu var?
Geri aranmanız mı gerekiyor?
Bize yazın!

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Hizmetler ve çözümler


Çiftliğinizin yönetiminde ve toprağınızın korunmasında size günlük destek sağlayabilecek hizmetlerimizi ve araçlarımızı keşfedin.

Hizmetler ve çözümler


Çiftliğinizin yönetiminde ve toprağınızın korunmasında size günlük destek sağlayabilecek hizmetlerimizi ve araçlarımızı keşfedin.

Diğer çiftçilerin yorumları:

MICHELIN AXIOBIB - Témoignage - Durabilité des pneus, performance et respect des sols (FR)

SCEA de Treigny'den Vincent Barbeau, optimum performans, toprağa karşı daha fazla özen, daha fazla dayanıklılık, daha fazla üretkenlik ve yakıt tasarrufu sağlayan MICHELIN AXIOBIB lastikleriyle olan deneyimini paylaşıyor.

MICHELIN XEOBIB - Témoignage - Confort et longévité des pneus Made in France (FR)

GAEC de la Carrière'den Mickaël Chardin; konfor, iyi yol tutuşu, uzun hizmet ömrü ve toprak bakımı sunan MICHELIN XEOBIB lastikleriyle deneyimlerini paylaşıyor.

Background Photo Agricultural world Agriculture

Bir çiftlikte, mahsul üreticisi veya hayvan yetiştiricisi olarak, kereste endüstrisinde, fidanlıkta veya yeşil alanların bakımında veya belki de bağcılık, ağaç yetiştiriciliği veya pazar bahçeciliği sektöründe mi çalışıyorsunuz? Michelin grubundan uzmanlar, bir asırdan fazla bir süredir tüm tarım profesyonellerine destek oluyor. Tüm uzmanlığımızı, becerilerimizi ve yenilikçiliğimizi toprağa duyduğumuz saygıya ve korumaya adıyoruz. Özellikle yakıt tasarrufu yoluyla işletme maliyetlerinizi optimize etmenize ve toprak sıkışmasını ve pekişmesini azaltırken mahsul veriminizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Tarım dünyasındaki faaliyetlerin çeşitliliği, bağımsız çiftçiden polikültür veya hayvancılık faaliyetlerine, tarım kooperatiflerinden tarımsal sanayilere veya tahıl üretiminden tarımsal müteahhitlik şirketlerine (ACC) kadar, yönetim kurulundaki zorluklara göğüs germemizi gerektirmektedir.

Doğru ebatta doğru tarım makinesi lastiği ve düşük basınçlı lastik gibi teknolojilerimiz ile size en iyi çözümü sunmak için uğraşıyoruz. Bu çözümler, tüm tarım makineleriniz için mobilite performansının, hizmet ömrünün, çekiş gücünün ve konforun optimize edilmesine kalıcı bir katkı sağlar.

Çalıştığınız makine ne olursa olsun, traktör, römork, biçerdöver, pulverizatör, ilaçlama aracı, su römorku veya hasat, işleme veya bakım amaçlı makineler, Michelin grubu'nun eksiksiz ve özel tarım makinesi lastiği yelpazesinden yararlanın. Araç filonuzu donatmak için 540/65R28, 650/65R38, 650/65R42, 600/65R28, 710/70R42 gibi çok çeşitli tarım makinesi lastiği ebatlarını satışa sunuyoruz.

Michelin temsilcilerimiz ve pratik ipuçlarımızın yanı sıra basınç hesaplama aracımız ve lastik bulucu hizmetimiz size kişiselleştirilmiş kaliteli bir hizmet sunar. Sizi geniş dağıtım ortakları ağımızdan yararlanmaya ve böylece gönül rahatlığına davet ediyoruz.

Sürdürülebilir ve güvenilir tarımın zorluklarını gelin birlikte çözelim!

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+