En ville une voiture et un gourgon sont garés

Background flottes vu vl Corporate fleet

En ville une voiture et un gourgon sont garés

PROFESYONEL FİLOLAR

Bugün filo yönetimine hakim olmak ve gelecekteki sürdürülebilir mobiliteyi şekillendirmek için doğru ekosistem

Başarılı bir yöneticinin; firma, insanlar, gezegen ile ilgili vizyonu da olmalıdır. Tüm cephelerde başarılı olmanız için, bir yandan sürdürülebilir bir mobilite oyuncusu ve savunucusu olmanıza yardımcı olurken diğer yandan ticari aracınızın ve profesyonel filonuzun verimli ve sorumlu yönetimine olanak tanıyan bir ortağa ihtiyacınız vardır.

Michelin grubu ile, yüksek kaliteli filo yönetiminin taleplerini karşılarken sürdürülebilir mobilite konusunda kapsamlı bir taahhütte bulunabilirsiniz: optimize edilmiş TCO, azaltılmış çevresel etki, yol tipi ne olursa olsun her kilometrede kullanıcılar için optimum hizmet kalitesi ve güvenlik.

Rangée de camions garés sur un parking

Edito uv fleet 2 Corporate fleet

Rangée de camions garés sur un parking

VAN VE TİCARİ ARAÇLARINIZA UYGUN ÜRÜNLER

MICHELIN Agilis van serisinde (MICHELIN Agilis 3, MICHELIN Agilis CrossClimate, MICHELIN Agilis Alpin) operasyonlarınız için uygun lastiği bulun.

PROFESYONELLER TARAFINDAN TEST EDİLMİŞTİR

Michelin CrossClimate ailesinin gerçek dünyada nasıl şekillendirildiğini öğrenmek ister misiniz? Müşterilerimizi çeşitli koşullarda ürünlerimizi test etmeye davet ettik.
MICHELIN CrossClimate 2 lastiğinin ve MICHELIN Agilis CrossClimate lastiğinin neden tüm yıl boyunca birinci sınıf mobilite sağladığını görün.

MICHELIN CrossClimate 2 HİKAYESİ – Filolar tarafından Denenmiş, Test Edilmiş ve Onaylanmıştır

Avrupa'daki 3 büyük şirketin sürücü ve filo yöneticilerinin ifadelerine göz atın: NGE; Orange and Autonom-Rent A Car. Kendi araçlarında aylarca yeni MICHELIN CrossClimate 2 lastikleri kullandılar ve gerçek hayatta, çeşitli yol koşullarında ve birçok hava durumunda test ettiler. Güvenlik, TCO (Toplam Sahip Olma Maliyeti), sadelik, sosyal ve çevresel sorumluluk konularında MICHELIN CrossClimate 2 ile deneyimlerini sundular.

HİKÂYE MICHELIN Agilis CrossClimate - Kayak pisti testi

Birleşik Krallık ve İrlanda'nın dört bir yanından filo yöneticilerini ve alıcıları, Birleşik Krallık'ta bulabileceğiniz en zorlu koşullardan birinde Agilis CrossClimate’i test etmeye davet ettik; Milton Keynes Snodome'de. Bu, müşterilere, Agilis CrossClimate’in en çok ihtiyaç duyduğunuzda nasıl çekiş gücü sağladığını ilk elden görmek için yoğun karla kaplı yamaçlarda araç sürme fırsatı sağladı.

MICHELIN - Agilis CrossClimate - The new all-weather tyre for vans and commercial vehicles - EN
MICHELIN - Agilis CrossClimate – a test by the professionals

HİKÂYE MICHELIN Agilis CrossClimate - Gerçek karda test etmek

EDF, VEHIPOSTE, SIXT, BRITISH GAS vb. gibi büyük filo yöneticilerin hepsi MICHELIN Agilis CrossClimate lastiğini zorlu kış koşullarında test etti ve gerçekten hayran kaldılar! Karda çekiş gücü, olağanüstü yol tutuşu ve yüklü bir araçta bile ani frenleme performansı onları gerçekten büyüledi. Kendileri öyle diyor!

HİKÂYE MICHELIN Agilis CrossClimate - Çeşitli zeminlerde çekiş gücü

Agilis CrossClimate; kar, yağmur ve diğer tüm hava koşullarının yanı sıra çeşitli yüzeylerde mükemmel çekiş gücü sağlamak için mücadele eder. İster çamur ister çakıl isterse çim olsun, CrossClimate’in benzersiz sırt tasarımı, ihtiyacınız olduğunda gerekli yol tutuşunu sağlar.

MICHELIN - Agilis CrossClimate - AGCC Traction MUD&GRASS - EN

HİKÂYE MICHELIN Agilis CrossClimate - "Doğudan Gelen Canavar" ile uğraşmak

İngiltere'nin en şiddetli kış fırtınalarından birinde, 2018'de "Doğudan Gelen Canavar" lakaplı ve bu yoğun hava koşulunda araçlarının hareket etmesini sağlayan Agilis CrossClimate lastiğin Anglian Water tarafından nasıl teste tabi tutulduğunu görün.

contact-us-white

Bir sorunuz mu var? Bize ulaşın!

Michelin ve van lastikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize yazın.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+