Background Picture michelin van tyres Craftmen

fourgon bleu équipés en pneus Michelin passant sur un pont

MICHELIN AGILIS TİCARİ ARAÇ SERİSİ

Çünkü sizin işiniz bunu gerektiriyor!

Hangi iş kolunda ve hangi ortamda çalışıyor olursanız olun kesin olan bir şey var: ıslak, kaygan veya karla kaplı yolların faaliyetlerinizi riske atmasına izin veremezsiniz. Müşterileriniz için aynı hizmet kalitesini, çalışanlarınız ve kendiniz için de aynı güvenlik düzeyini her zaman ve her yerde sürdürmeniz gerekir. Bu da demek oluyor ki, lastiklerin her türlü durumla ve karşınıza çıkan tüm yüzeylerle başa çıkabilmesini sağlamalısınız.

İşte bu yüzden günlük gereksinimlerinizi karşılamak, hafif ticari araç ve kamyonetlerinizle ilgili doğru seçimi yapmanızı sağlamak için Michelin olarak bizler Michelin Agilis serisini geliştirdik.

Çünkü sizin işiniz bunu gerektiriyor.

agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

MICHELIN Agilis CrossClimate

MICHELIN
Agilis CrossClimate

Ticari araçlara yönelik dört mevsim lastiklerimiz güvenlik, yönetim kolaylığı, tasarruf maliyeti ve gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır. Karda ve çamurda bile!

Background Picture sinuous road spring winter autumn Tyre

Route sinueuse de forêt en toutes saisons

Edito agilis 3 tyre Craftmen

Pneu Michelin Agilis 3 pour camionnette

MICHELIN
Agilis 3

Ticari araçlara yönelik yeni yaz lastiğimiz, mükemmel güvenlik ve enerji performansını, MICHELIN markasının uzun kilometre performansı ile birleştirmek üzere geliştirilmiştir! Hem işletmeniz hem de çevre için doğru seçim!

Edito photo city landscape Craftmen

MICHELIN Agilis Alpin

MICHELIN
Agilis Alpin

Ticari araçlara yönelik kış lastiğimiz, sık sık şiddetli kar yağışlarına katlanmak için iyi bir güvenlik, kontrol ve hareket kabiliyeti ile tasarlanmıştır. Sert kış koşullarının işinizi durdurmasına izin vermeyin!

Background photo winter road Tyre

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+