background photo van charging worker dark full corporate fleet
background photo van charging worker dark full corporate fleet

Kobiler ve profesyoneller

Siz işinize konsantre olun, Michelin lastiklerinizle ilgilensin!

Doğru lastiği bulun

Saha bölgelerinden birini seçmelisiniz
Geçersiz arama parametresi, lütfen tekrar deneyin

Siz işinize konsantre olun, Michelin lastiklerinizle ilgilensin!

Kendi geçiminizi sağladığınız için işiniz sizin hayatınız. Ticari aracınız işinizin düzgün yürümesi için olmazsa olmazdır. Ticari aracınıza bindiğinizde, bu eylem müşterilerinize bir şeyler teslim etmek veya bir işyerini ziyaret etmek içindir... Hiç vakit kaybetmeyi göze alamazsınız. Her türlü hava koşulunda ve her türlü arazide iş görmelidir!

Sizin önceliğiniz müşterilerinizdir. Ticari aracınızın bakımıyla uğraşmak için ne kadar az zaman harcarsanız sizin için o kadar iyi! Bu nedenle, lastiklerinizi yönetme ve doğru lastik ayarına sahip olup olmadığınızı sürekli merak etme konusunda hiçbir zaman ilave endişeniz olmamalıdır!

Edito photo artisans tradesmen Corporate fleet

agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

Faaliyet alanınıza uyarlanmış çözüm

Kullanımınıza en uygun ticari araç lastiğini bulun: şehir içi veya bölgesel teslimatlarda, şantiyelerde, yolcu taşımacılığında, yazın, kışın veya her türlü hava koşulunda...

Van ve hafif ticari araçlar için tasarlanan MICHELIN Agilis lastik serisi ile, hava durumu ne olursa olsun ve işiniz sizi nereye götürürse götürsün, siz işinize ve müşterilerinize konsantre olabilirsiniz. Yolda güvenlik, yakıt tasarrufu, yol tutuşu, sağlamlık, azaltılmış çevresel etki... hem günlük olarak hem de profesyonel kariyerinizin kilit aşamalarında yanınızda olmak için can atıyoruz.

PROFESYONELLER TARAFINDAN TEST EDİLMİŞTİR

Tıpkı sizin gibi, müşterilerimizin memnuniyeti bizim itici gücümüzdür!

Karda gerçek hayattaki kullanıcılar tarafından test edildi!

İster musluk tesisatçıları, ister ressamlar ister elektrik tesisatçıları olsun... hepsi MICHELIN Agilis CrossClimate lastiği kendi ticari araçlarında test ettiler ve kazandılar! Her türlü arazide (çamur, çakıl vb.) yol tutuşunun yanı sıra hem kuru yaz sıcaklığında hem de kışın karlı yollarda çok yönlülüğü, kullanımı, sağlamlığı vb. ile onların her gün kendilerini güvende hissetmelerini sağlayın.

MICHELIN - Agilis CrossClimate – a test by the professionals

MICHELIN KENDİNİ KOBİLERE ADADI

"Un des Meilleurs ouvriers de France" yarışmasının bir ortağı olarak profesyonel kariyerinizin farklı aşamalarında olduğu kadar iş yerlerinizde ve Rungis piyasasında, Vinidôme, Artisanales de Chartres'te güvenlik operasyonları kanalıyla, günlük yaşamınızda düzenli olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için can atıyoruz.

Rungis pazarı yavaş yavaş sona ererken, bu güvenlik operasyonunun ilk değerlendirmesi olumlu olmuştur: 1800 lastik gözden geçirilmiş ve vakaların %15'inde kusur tespit edilmiştir. En önemlisi de 450 uzmanla yapıcı bir diyalog başlatılmış olmasıdır: belirtilen tavsiyeler doğrultusunda, bu lastiklerin hem bakım giderleri hem de seyahat güvenliği iyileştirilebilecektir. Michelin'e bağlılığın diğer bir yanı da gerçek profesyoneller!

Edito rungis 2019 Craftmen

rungis

Edito michelin agilis alpine verification Craftmen

“Hafif ticari aracınız” için lastiğe mi ihtiyacınız var (sabit damperli kamyon / kapalı kasa kamyon)? MICHELIN X® MULTI™ ile ultra-çok yönlü çözümümüzü keşfedin:

Edito photo ppl small truck Craftmen

Edito photo truck workers Craftmen

contact-us-white
Bir uzmana başvur

Aklınıza takılan bir soru mu var? Bize yazın!

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+