pneu Génie Civil MICHELIN

Background wheel excavator Construction and Industry

pneu Génie Civil MICHELIN

HİZMETLER - ALT YAPI VE ENDÜSTRİ

İşinizi şansa bırakmayın

Bir Alt Yapı veya Elleçleme makinesi filosunu donatmak için Michelin'i seçmek, performansı açısından dünya çapında bilinen lastik seçimi yapmaktır. Bu aynı zamanda, kullanımlarını optimize etmek amacıyla lastiklerle bağlantılı tüm alanlarda ve bunların saha uygulamalarıyla ilgili olarak sahada ve yanınızda bulunan uzmanlarımızın tavsiyelerinden faydalanabilmek anlamına da gelir.

Michelin'i seçmek, hepsi aynı amaç doğrultusunda bir dizi hizmete erişebilmek demektir: Michelin lastiklerinin, yüksek teknolojili ürünlerin günlük bazda tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak.

Kullanım ömrü boyunca lastik bakımını iyileştirmek, filonuzun tüm lastiklerini bağlantılı çözümlerle yönetmek, kullanılmış lastiklerin işlenmesi ve geri kazanılması demektir. Tüm bunlar Michelin ve dünya çapındaki ortakları tarafından sunulan hizmetlerdir.

TİCARİ GARANTİLER

Size her zaman daha yakın olan Michelin, yürürlükteki tüm yasal garantilere ek olarak alt yapı ve inşaat alanında yeni ticari garantiler sunarak yenilikler getirmektedir.

Edito visual context works Construction and Industry

Logo pressure advisor service Help and Advice

PRESSURE ADVISOR

İş makinesi lastiğiniz için referans basınç değerlerini çevrimiçi öğrenme aracınız;

Kullanılmış lastiklerin geri dönüşümü ve geri kazanımı yönetimi

Kullanılmış lastiklerin geri dönüşümü ve geri kazanımı

Michelin, mümkün olan her yerde, kullanılmış lastiklerin toplanması ve geri dönüşümü ile ilgilenmek için yapıların kurulmasını destekler ve yardımcı olur. İş Makinesi lastikleri, boyutlarına bağlı olarak, diğer tüm lastik türleriyle aynı geri dönüşüm yöntemleri kullanılarak işlenebilir. Dünyanın dört bir yanındaki birçok sektör, termik santral fırınlarında, endüstriyel kazanlarda, yakma fırınlarında, çimento işlerinde vb. alternatif yakıt olarak kullanılmış lastiklere yöneldi. Amerika Birleşik Devletlerinde, son on yılda 150 milyondan fazla lastik dönüştürülmüş ve enerji üretiminde kullanılmıştır.

Kullanılmış lastikler başka birçok uygulamada da kullanılır: su geçirmez yapılara entegre edilir, toprak işlerinde dolgu maddesi olarak kullanılır veya gürültüye dayanıklı duvarlarda kullanılmakta, sayısız avantaja sahip bir hammadde teşkil etmektedir. Bunları lastiklerin dayanıklılıklarını arttıran ve trafik gürültüsünü azaltan yol satıhlarında da görebilirsiniz.

Tamir edilebilir lastikler

Tüm İş Makinesi ve Elleçleme lastiklerimiz, uğradıkları hasar ölçüsünde tamir edilebilmektedir. Herhangi bir onarım Michelin tarafından onaylanmış bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Bu işlem lastiğinizin ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+