edito new tyres at factory help and advice
edito new tyres at factory help and advice

DOĞRU LASTİĞİ BULUN

Saha bölgelerinden birini seçmelisiniz
Geçersiz arama parametresi, lütfen tekrar deneyin

İşinizden beklenti yüksek ve Michelin de lastiklerinden çok şey bekliyor!

İşiniz ne olursa olsun, Michelin ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan ve şirketinizin performansını artıracak lastiğe sahiptir. Bu nedenle Michelin, lastikleri aramanıza ve seçmenize yardımcı olacak bir "Lastik Bulucu" aracı yarattı. Aşağıda sadece birkaç tıklamayla aracınıza ve kullanımınıza uygun lastiği bulabilirsiniz. İster taşımacılık, elleçleme, inşaat, bayındırlık işleri, tarım, filo yönetimi veya diğer birçok sektörde çalışıyor olun, Michelin, her zaman ihtiyacınız olan ürün veya hizmete sahiptir!

advices

Teknik yardım ve tavsiyeler

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun, lastik kullanım önerilerimizin ve teknik tavsiyelerimizin tamamını burada bulabilirsiniz.

tyre-pressure

Basınç hesaplama araçları

Lastiklerin çalışması için doğru basınç şarttır. Makineniz için doğru basıncı öğrenin.

search

Referans belgeler

Teknik broşürler, basınç çizelgeleri, garantiler, veri sayfaları: ihtiyacınız olan belgeleri buradan ücretsiz indirebilirsiniz.


KAPLAMA VE YENİDEN DİŞ AÇMA ÇÖZÜMLERİMİZLE
KAMYON LASTİKLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN

background michelin remix tyre help and advice

MICHELIN kamyon lastiklerinizin performansını artırmak için kamyon ve otobüs lastiği kaplama ve yeniden diş açma çözümlerimizi ve bunların tüm fayda ve avantajlarını keşfedin.

Edito image 2020 06 26 13 31 27 237 Help and Advice

Michelin kamyon lastiklerine, lastik sırt deseninin tabanından kauçuğun kaldırılmasıyla yeniden diş açılır. Yeniden diş açma, kilometre potansiyelini optimize eder, yakıt tüketimini azaltır ve lastiklerinizin yol tutuşunu iyileştirir.

Background michelin x tweel ssl all terrain Help and Advice

MICHELIN HAVASIZ TEKNOLOJİSİ

Ufak çalışma alanlarınız ve kullanım gereksinimleriniz için ödün vermeyen çözüm olan MICHELIN X® TWEEL™ serisindeki "havasız lastik" teknolojimizi keşfedin.


TİCARİ MÜŞTERİLER YÖNELİK OTOMOBİL VE VAN SERİLERİMİZE ODAKLANIN

agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

MICHELIN AGILIS SERİSİ

Kullanım amacınıza yönelik üretilmiş pikap van lastiğini bulun: Şehir içi veya bölgesel teslimatlar, şantiyeler, yolcu taşımacılığı, yaz veya kış aylarında veya her türlü hava koşulunda…

Edito lv fleets m Help and Advice

Flotte de voitures alignées sur un parking

MICHELIN OTOMOBİL SERİLERİ

Hafif araç filolarınız için – otomobil ve SUV'lar - PRIMACY, CROSSCLIMATE ve ALPIN touring lastik serilerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Background why michelin Help and Advice

image why michelin

NEDEN MICHELIN?

Herkesin daha güvenli ilerleme kaydedebilmesi için mobiliteyi daha güvenli, daha etkili ve daha sürdürülebilir hale getirmek...
... amacımız bu.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+