Gamme pneu minning MICHELIN

Background minning construction Mining and quarries

Gamme pneu minning MICHELIN

AÇIK OCAK MADENLERİ

Dünyanın en büyük maden ocaklarının tercih ettiği verimlilik ortağı MICHELIN

Michelin’in İş Makinesi lastiklerindeki uzmanlığı ve pazar lideri konumu, inovasyon, performans, dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü açısından mükemmellik için uğraştığımızın kanıtıdır. MICHELIN İş Makinesi lastiklerinin kullanım koşullarına ve hızına mükemmel şekilde uyarlanmış üstün dayanıklılık, desen ve kauçuk kalitesi seçimi, madenlerin üretkenliği üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir ve rakiplerine kıyasla fark yaratacaktır. Günde 23 saate kadar çok uzun süreler boyunca dayanması gereken bu lastikler, zorlu arazilerde ağır taleplere maruz kalmaktadır. Bu nedenle, kesintisiz güvenirliğe sahip olmalı ve kullanıcıları için maksimum güvenliği garanti etmelidir.

MICHELIN XDR 3 lastik işinin başında:

MASTER XDR 3 - Master in English - Clip version 1080p

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz


Michelin, piyasadaki en geniş lastik yelpazesini desteklemek için kaliteli teknik destek ve pazardaki en geniş hizmet yelpazesi ile açık ocak madenciliğinin zorlu koşullarına uyarlanmış çözümler sunmaktadır. Gerçekten de, en iyi lastik, en iyi hizmet olmadan hiçbir şeydir. Uzmanlarımız, simülasyon ve analiz araçlarımız, lastiklerinizden en iyi verimi almanıza ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

IT mems4 keyvisual overlay

advices

İpuçları ve öneriler

Maden ocaklarına yönelik olarak tasarlanmış lastikler kullanımınıza, kullanım koşullarına ve zeminin tipine göre uyarlanmalıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan ve optimum bakım (bakım, depolama, onarım) için tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olun!

tyre-pressure

Hava Basıncı Uzmanı

Tüm koşullara uyarlanmış basınç, lastiğin kullanım ömrünün ve performansının optimize edilmesini sağlar. Pressure Advisor aracımızla tüm makineleriniz için doğru lastik basıncını öğrenin.

Edito photo mining underground 2 Mining and quarries

YERALTI MADENLERİ

Yeraltı madeni sahalarına yönelik lastiklerimiz ve çözümlerimiz.

Yellow articulated dump truck in action

Edito photo adtloader quarry Help and Advice

Yellow articulated dump truck in action

Ocaklar

Taş ocağı sahalarına yönelik lastiklerimiz ve çözümlerimiz.

Madenlere yönelik lastik pazarında dünya lideri olan Michelin, tüm müşterilerin durumlarına ve makinelere uyarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunar: çift kollu off-road kamyonlar, dev yükleyiciler, 100 tondan daha ağır damperli kamyonlar, vs. Dünyanın en büyük lastiği olan ve açık ocak madenciliği damperli kamyon pazarında devrim yaratan "63-inç” lastiği icat eden Michelin’in her zaman ürünlere yönelik bir çözümü vardır.

Bununla birlikte Michelin, aracınızın GPS takip sistemi ile ilk elektronik lastik basıncı ve sıcaklık izleme sistemi olan MEMS (Michelin Earthmover Management System) teknolojisi ile de yenilikçi hizmetlerin öncüsüdür... Tüm sistem, tanınmış uzman ekiplerimiz ve piyasadaki en etkili araçlar tarafından sürekli desteklenmektedir.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+