title background

MICHELIN LASTİK İZLEME

Michelin Digital Inspection çözümü sayesinde entegre işyeri lastik yönetiminizi kolaylaştırın.


Teklifi ve avantajlarını keşfedin:

MICHELIN Digital Inspection; lastik yönetiminizi, işyerinizin verimliliğini, güvenliğinizi ve araçlarınızın uyumluluğunu optimize etmenizi sağlayan yeni nesil bir çözümdür. MICHELIN Digital Inspection, izleme ve dijital araçlar sayesinde lastik bakım operasyonlarınızın planlanmasına yardımcı olur. Stoklarınızı izleyebilir, lastik bütçenizi tahmin edebilir ve optimize edebilirsiniz.

Lastik harcamalarınızın yönetimini dijitalleştirin. Bluetooth sensörü ve akıllı telefon uygulaması sayesinde, dijital denetimlerle verimliliğinizi artırın. Lastik bütçenizi yapmak ve optimize etmek için portalı kullanın.

MICHELIN - Tire Monitoring Digital Inspection - EN

1st benefit

Denetleme

MICHELIN Digital Inspection ile şirketiniz, markası ne olursa olsun, aracınızın lastik basıncını, aşınmasını ve durumunu yalnızca beş dakikada kontrol eder.

3rd benefit

Planlama

Yapılacak işlemlerle ilgili bir uyarı sistemi sayesinde şirketiniz ilgili araç üzerinde daha erken harekete geçer.

4th benefit

Öngörme

Raporları kullanarak şirketiniz basınç ayarı, yeniden diş açma, jantta geri dönme gibi gerçekleştirilebilecek görevleri öngörebilir ve ayrıca lastik gereksinimleriyle ilgili ön planlamada bulunabilir.

2nd benefit

Optimize etme

MICHELIN RFID sayesinde kaydedilen takip bilgileri ile bütçenizi ve lastik stok yönetiminizi optimize etmek için gerekli verilere sahip olursunuz.

MICHELIN Digital Inspection…

Etkili: Tam dijital lastik izleme ve inceleme süreci sayesinde daha iyi öngörü ve zaman tasarrufu

Güvenli: Her yıl %30'a varan oranda lastik aksaklığı önlenir*

Tasarruflu: > 0,5 mm ek lastik sırtı kullanımı

*Tahminler MICHELIN Digital Inspection’in düzenli kullanımından ve bunun sonucunda ortaya çıkan lastik yönetimi eylemlerinden elde edilen potansiyel kazanımlara dayanmaktadır. Tahminler, Michelin'in araştırma ve teknoloji merkezinde gerçekleştirilen dahili simülasyona dayanmaktadır.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+