michelin mytechxpert app

MICHELIN MYTECHXPERT

MyTechXpert uygulaması ile önemli lastik bilgileri parmaklarınızın ucunda

mtx tr

Uygulama özelliklerinin görüntüleri: ana ekran, tanı görüntüleri, lastik karşılaştırmaları

Michelin Kamyon ve Otobüs Lastikleri Teknik ve Ürün Kataloğu 100. yılını kutlamak için, evrim geçiren veri kitabı akıllı telefon uygulaması olan MyTechXpert'te yayınlanmasıyla kullanıcılara sunuldu.

Uygulama sayesinde filo operatörleri; günlük operasyonlar için gerekli bilgilere kolayca ulaşır. Lastiklerin aşınma ve yıpranma durumlarını analiz etmelerini ve uygun lastiği seçme konusunda bilinçli kararlar vermelerini sağlar. Ayrıca uygulama, Michelin'in ürün portföyüne de erişim imkanı sağlar.

Kataloğa çok benzer şekilde, MyTechXpert uygulaması filo sahipleri ve kamyon lastiği satıcıları için bir referans aracı olarak geliştirilmiştir. Lastiklerinizi en doğru şekilde nasıl kullanacağınız ve bakımını nasıl yapacağınız konusunda teknik özellikler ve tavsiyeler bu uygulamada sizleri bekliyor. Ayrıca aşağıdaki konularda da aradığınız bilgileri bulabilirsiniz:

  • Lastik Sökme-Takma
  • Lastik Güvenlik Talimatları
  • Lastik Hava Basıncı Tavsiyeleri
  • Yeni lastikler ve kaplamalar için ürün portföyü

Akıllı telefon uygulamasıyla, bir bayi veya filo sahibinin temel kamyon lastiği bakım bilgilerine ve uzman tavsiyelerine hızlı bir şekilde erişerek daha hızlı çalışması kolaylaşacaktır. Ayrıca, lastik aşınmasıyla ilgili ilk tanılama özelliğini çalıştırarak karşılaştığınız sorunlara daha hızlı müdahale edebilirsiniz.

Şimdi İndir!

MICHELIN - MICHELIN MyTechXpert uygulaması - TR

Kamyon sektörü uzmanları için gerekli bir araç

MyTechXpert uygulaması, her gün kullanabileceğiniz önemli bir araçtır. Kamyon sektörü uzmanlarına yönelik olarak bayilerle iş birliği içinde tasarladık. En önemli özelliklerden bazıları; filo sahiplerine ve operatörlerine daha kapsamlı uzmanlık sağlamak için geliştirilmiş lastikler ve ortak özellikler için hızlı arama yapma imkanı, lastik tanılama görüntüleri, Michelin Servis Kılavuzundan teknik bilgiler ve sertifikalı Michelin saha mühendislerinin eğitim videolarını içerir.

Uygulamayı kullanmak için 4 neden

Faydalı

Michelin mühendislerinden teknik tavsiyeler

 

Ücretsiz

yeni özellikler ve gelişmeler hakkında güncel bilgiler

Uyarlanmış

önemli günlük bilgilere
hızlı erişim

Etkin

lastik ihtiyaçları, kaplamalar ve lastik hava basıncı
hakkındaki en güncel ve önemli bilgileri bulun

Android ve iOS cihazlarla uyumlu Michelin MyTechXpert uygulaması, Google Play veya App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir ve bu sayede hem satış temsilcileri hem de araç sahipleri filolar için en uygun lastiği kolaylıkla seçme imkanına sahip olur. Düzenli olarak güncellenen uygulama üzerinde kullanıcılar, teknik tavsiyeler, özellikler ve gelişmeler hakkında güncel bilgilere erişebilir.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+