IT mems4 keyvisual overlay

MICHELIN® MEMS®4

Gerçek zamanlı bağlantı, maksimum koruma!

pneu minning MICHELIN XDR3

Edito xdr3 at work Mining and quarries

pneu minning MICHELIN XDR3

EKSİKSİZ BİR İZLEME SİSTEMİ

MEMS®4, lastikler ve kullanım koşulları için güçlü bir izleme aracıdır. Teknik özellikleri, yenilikçi donanımı ve kolay bağlanabilirliği, çalışanlarınızı, lastiklerinizi ve ekipmanınızı koruyarak karınızı artırır ve arıza sürenizi azaltır.

MEMS®4 ŞUNLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR:

• Güvenliğin desteklenmesi:
Basıncı bir bilgisayardan veya bağlı başka bir cihazdan uzaktan kontrol edin ve kazaları önlemek ve çalışanlarınızı korumak için basınç ve sıcaklık uyarılarından yararlanın.

• Verimliliğin artırılması:
Gereksiz aksama sürelerini ortadan kaldırın: Döngüsel optimizasyon, operasyonların sürekliliği ve bakımla ilgili planlansız aksama sürelerinin kısaltılması için makinelerinizi çalışır durumda tutun.

• Maliyetlerden tasarruf edin:
Zamandan ve paradan tasarruf edin: Kaynak tasarrufu sağlamak, aksama sürelerini kısaltmak ve erken arızaları azaltarak lastiklerinizin servis ömrünü uzatmak için lastiklerinizin durumunu yönetim odasından kontrol edin.

• Makinenin kullanılabilirliğini artırın:
Lastik basıncı ve sıcaklığının sürekli izlenmesi ve araçların konumunun belirlenmesi sayesinde lastik bakımınızı hızlı ve verimli bir şekilde planlayın.

edito xdr3 at work mining and quarries

LASTİKLERİNİZİ VE GENEL SAHA KOŞULLARINIZI İZLEME VE EKSİKSİZ YÖNETME

İŞLEVSELLİKLER:
TPMS, GPS ve hız ölçer ile filonuzu koruyun ve lastiklerinizi izleyin.

EKİPMAN:
Hepsi web tabanlı bir yazılım platformuna bağlı sensörler, vericiler, antenler, mobil veri raporlama sistemi ve RFID okuyucu ile donatarak filonuzdan maksimum verimi elde edin.

BAĞLANABİLİRLİK:
Teknolojiyi, gerçek zamanlı olarak erişilebilen uyarılarla tüm ağ yapılandırmalarına uyarlanabilen bilgisayarlara, tabletlere ve akıllı telefonlara kolayca entegre edin.

MICHELIN® MEMS®4 İŞİNİN BAŞINDA

MICHELIN® MEMS® EVOLUTION 4 - Improving your efficiency easier than ever before.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+