Background photo adt xtra Construction and Industry

Alt Yapı ve Şantiye

Yanıtınızın hızını iyileştirecek sağlamlık

MICHELIN İnşaat Aracı lastik serisi, her türlü çalışma sahasına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Zorlu koşullarda ve çok agresif arazilerde lastiklerinizin sağlam olması olmazsa olmazdır. Hasarlara karşı güçlü bir direnç, operasyonlarınız için daha uzun hizmet ömrü ve üretkenlikte kazanç anlamına gelir. Bu nedenle büyük yapı mühendisliği firmaları makinelerini donatmak için Michelin'e başvurmaktadır.

Picto michelin tirecare tpms quarry Construction and Industry

MICHELIN® TIRE CARE TPMS

Lastik basıncı ve sıcaklığının izlenmesi için Michelin tarafından sunulan verimli ve kullanımı kolay yeni hizmet.

Daha iyi makine kullanılabilirliği, daha yüksek güvenlik, kontrol altında bakım ve optimize edilmiş lastik bütçesi!

advices

Doğru lastiği seçmek

Şantiye lastikleri; kullanımınıza, kullanım koşullarınıza ve zeminin niteliğine uygun olarak seçilmelidir. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

tyre-pressure

Pressure Advisor

Her koşulda uygun basınç, lastiğin kullanım ömrünün ve performansının optimize edilmesini sağlar. Pressure Advisor aracımızla tüm makineleriniz için doğru lastik basıncını öğrenin.


ŞANTİYEDEKİ NAKLİYE ARAÇLARINIZ İÇİN Mİ?

Şantiyelerde kullanıma ve şantiyeye erişime yönelik özel ağır vasıta lastik serilerimiz tüm mobilite gereksinimlerinizi karşılayacaktır.

MICHELIN X® WORKS™ ve MICHELIN X® MULTI™ ile ister sağlamlığı, kilometreyi, yakıt tasarrufunu tercih edin, ister tam anlamıyla maksimum kıvraklığı tercih edin, beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi en iyi karşılayacak çözümü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Seçim sizin!

photo rigid truck construction

Agilis CrossClimate

MICHELIN Agilis CrossClimate

TİCARİ ARAÇLARINIZ İÇİN


MICHELIN Agilis CrossClimate, şantiye sahalarında düzenli olarak çalışan hafif ticari araçlar için en sadık dostunuzdur.

Dört mevsim van lastiğimiz, tüm yıl boyunca size çekiş gücü, güvenlik, yönetim kolaylığı, tasarruf ve gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş sağlamlığı (yan duvar saldırılarına karşı ekstra kalınlıkta koruyucu kalkanlar, aşınmaya dayanıklı kauçuk bileşiği) sayesinde çamur ve pürüzlü zeminle mücadele edecek şekilde üretilmiştir.

Background michelin x tweel ssl all terrain Help and Advice

Background michelin x tweel ssl all terrain Help and Advice

MICHELIN X® TWEEL™

Delinmez "havasız lastik" teknolojimiz, ufak çalışma alanlarınızda tavizsiz uygulama kolaylığı sağlar. Sırlarını keşfetmek için seriyi keşfedin!

MICHELIN X® TWEEL™

Delinmez "havasız lastik" teknolojimiz, ufak çalışma alanlarınızda tavizsiz uygulama kolaylığı sağlar. Sırlarını keşfetmek için seriyi keşfedin!

Michelin grubu, ister enerji, atık arıtımı, inşaat, konut altyapısı; inşaatı ve bakımı, yıkım veya ister çimento sektöründe çalışıyor olun, size kapsamlı bir lastik yelpazesi sunar.

Çevrimiçi lastik arama aracımız sayesinde iş makineleriniz için en iyi ürünü ve doğru ebatı bulacaksınız. Yükleyiciler, belden kırmalı kaya kamyonları, greyderler, kompaktörler, kazıyıcılar, vinçler, çift kollu kamyonlar: İhtiyaçlarınıza ve uygulama alanınıza uygun kesinlikle teknik bir çözüm bulacaksınız.
Mevcut boyutlara birkaç örnek: 460/70R24, 400/80R24, 445/95R25, 20.5R25, 23.5R25, 26.5R25, 29.5R25.

Michelin'in radyal teknolojisi sayesinde lastikleriniz daha uzun süre dayanır, güvenilirlik elde eder ve çalışma sahasında operasyonlarınızın sürekliliğini sağlarsınız. Hasarlara karşı dayanıklı ve en zorlu zemin koşullarında bile tüm zemin koşullarının gereksinimlerini karşılamaya hazır, sağlam lastiklerle güvenle çalışın. Ayrıca, çalışan makinelerinizdeki elektronik yapıyı korurken, sahadaki ekipleriniz için daha fazla güvenlikten ve sürücülerinize yönelik daha fazla konfordan yararlanırsınız.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+