3D modeling of a tractor and a slurry trailer equipped with a remote inflation system (CTIS)

3D modeling of a tractor and a slurry trailer equipped with a remote inflation system (CTIS)

CTIS UZMANINIZLA İLETİŞİME GEÇİN

CTIS uzmanı Sean Higgins’in resmi

Sean Higgins CTIS uzmanı

Merhaba! Ben Sean, CTIS konusunda uzmanım.

 

Merkezi Lastik Şişirme Sistemi (CTIS) hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bize kendinizden bahsedin

common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid

E-posta adresimi vererek ve “Abone Ol” yazısına tıklayarak Michelin'den pazarlama e-postaları almayı kabul ediyorum. Dilediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Michelin’in kişisel verilerinizi nasıl işlediği ve haklarınızı nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

* ile işaretlenmiş alanlar zorunludur, aksi takdirde talebinizi işleme koyamayız.

 

CTIS’İN AVANTAJLARINA İLİŞKİN ÇİFTÇİ GÖRÜŞLERİ***

Ekipman daha ağır, daha hızlı ve daha güçlü hale geliyor. Tarlalar birbirinden daha uzakta. Yol; sıcaklık, ağırlık ve hız ile başa çıkmak için daha yüksek basınca ihtiyaç duyarken, sahadaki çalışma maksimum çekiş gücü ve minimum yer basıncı sağlamak için mümkün olan en düşük basıncı gerektirir. Tek bir basınçta sıkışıp kalmak dezavantaj yaratır - CTIS’in size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

CTIS, arazi ve sürüş koşullarınıza bağlı olarak tarım lastiği basıncını optimize etmenizi sağlayan gelişmiş bir teknolojidir. CTIS ile hareket halindeyken lastik basıncınızı ayarlayabilir, aracınızın performansını, yakıt verimliliğini ve lastiklerinizin ömrünü iyileştirebilirsiniz. Michelin CTIS, sürüş deneyiminizi dönüştürmek ve nereye giderseniz gidin her yerde optimum çekiş gücü sağlamak için tasarlanmıştır!

 

BU CTIS AVANTAJLARINDAN YARARLANIN!

Verimliliğinizi artırmak için doğru lastikleri ve hizmetleri kullanın

CTIS: Verimliliğinizi artırın

Verimliliğinizi artırın

İyileştirilmiş çekiş gücü sayesinde verimlilikte %4'e varan artış*

İyileştirilmiş çekiş gücü, daha az patinaj, çalışma süresini artırma ve yakıt tüketimini azaltma.

Tasarruflarınızı artırın: yakıt tüketimi, lastik ömrü...

CTIS: Maliyetlerinizi düşürün

Maliyetlerinizi düşürün

Lastik basıncınızı ayarlarken tarlada kullanımda %10'a varan yakıt tasarrufu*

Lastiğin iyileştirilmiş yüzey alanı daha az toprak basıncı oluşturarak sıkışmayı önler ve tarımsal verimi maksimum potansiyeline kadar korur.

Araziden veriminizi artırın

CTIS: Toprağınızı koruyun

Toprağınızı koruyun

Ayarlanan basınç kullanıldığında toprağa uygulanan basınçta %33'e varan azalma**

Daha iyi basınç yönetimi, makinenizden daha iyi yararlanmanızı sağlayan daha az lastik aşınması, daha az yakıt tüketimi ve daha az çalışma süresi sağlar.

Hizmetlerimiz ve lastiklerimiz sayesinde toprak sıkışmasını azaltın

CTIS: Lastiğin dönüşünü azaltın

Patinajı azaltın

CTIS’i aktif olarak kullanırken çekiş gücü kaybında %30'a varan azalma*

Yağışlı bir havanın veriminizi düşürmesine izin vermeyin. CTIS ile şiddetli hava koşulları nedeniyle yaşanan gecikmeler artık geçmişte kaldı.

YASAL BİLDİRİMLER

* İskoçya'da 2016 yılında Axiobib IF650/65R34 ve Axiobib IF710/75R42 lastiklerle donatılmış bir Fendt 939 traktör ve Cargoxbib HF 600/55R26.5 lastiklerle donatılmış bir Stewart üç dingilli römork kullanılarak gerçek yaşam koşullarında yapılan saha çalışmasına dayanmaktadır. Toprak test koşulları: ağır mavi kil. Ayrıca Fransa'da 2017 yılında MICHELIN Machxbib 710/55 R30 ve MICHELIN Machxbib 900/50 R42 lastiklerle donatılmış bir Fendt 724 Vario traktör ve Cargoxbib HF 710/50 R26.5 lastiklerle donatılmış bir GYRAX BMXL 240 römork kullanılarak gerçek yaşam koşullarında yapılan saha çalışmasına dayanmaktadır. Toprak test koşulları: kil-kireçtaşı. Gerçek sonuçlar toprağa ve hava koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

** Saha çalışması, Michelin'in talebi üzerine TERRANIMO hesaplamalarına ve Bern Üniversitesi Uygulamalı Bilimler, Tarım, Ormancılık ve Gıda Bilimleri Fakültesi HAFL tarafından 2020 yılında Fransa'da MachXBib 600/70R30 ve MachXBib 710/70R42 lastiklerle donatılmış bir JOHN DEERE 7310 traktör ve TrailXBib 650/55R26.5 lastiklerle donatılmış THIEVIN üç dingilli bir römork kullanılarak gerçek yaşam koşullarında gerçekleştirilmiştir. Gerçek sonuçlar toprağa ve hava koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

*** Harici çalışma, Michelin tarafından 2021'in 4. Çeyreğinde Avrupa coğrafyasında “Lastik kontrolü” ile gerçekleştirilmiştir.

Güncel olmayan bir Web Tarayıcısı kullanıyorsunuz.

Web sitesi tarafından desteklenmeyen bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Bu, bazı işlevlerin amaçlandığı gibi çalışmayabileceği anlamına gelir. Bu durum, sitede gezerken garip davranışlara neden olabilir.

Bu web sitesinden tam olarak yararlanmak için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya yükseltin/yükleyin

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+